Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

Milý příteli koček!

Naše rodina vyrábí v bavorském městě Wehringen již ve třetí generaci kvalitní krmivo pro kočky. Milujeme kočky a s tím je spojena naše úpřimná snaha o optimální kočičí krmivo. A proto jsme vyvinuli jedinečné receptury krmiv a naši vlastní koncepci výživy ALL IN ONE. To vše pro pevné zdraví a vitalitu Vašich koček.

Co je na našich krmivech zvláštní? Pečlivě sladěná pestrost ryze přírodních ingrediencí. Dáváme přednost surovinám od domácích bavorských rolníků, a tak se můžeme osobně zaručit za bezpečný původ všech složek našeho krmiva. V našich produktech používáme jen vysoce kvalitní bílkoviny kombinované s cennými vlastnostmi bylinek a ovoce.

Happy Cat Vám tak nabízí přesně takové krmivo, jaké Vaše kočka potřebuje. Máme krmivo pro každou velikost plemene, pro každý životní styl a pro každý věk - od kotěte až po seniora.

Spolehněte se, že s Happy Catem krmíte nejlepší kvalitu „Made in Germany“.

Za to Vám ručím svým jménem!

Srdečně Váš Georg Müller,
majitel a obchodní ředitel

Vyrobeno v Německu
Vyrobeno v Německu

Vyrábíme výhradně v našem rodinném podniku..

Nejlepší suroviny
Nejlepší suroviny

Používáme nejkvalitnější suroviny a přísady od domácích farmářů..

Co tělo potřebuje
Co tělo potřebuje

Garantujeme Vám tu nejlepší možnou stravitelnost (až 90%)..

Natural Life Concept®
Natural Life Concept®

Již z principu u našich receptur usilujeme o přirozenou a druhu odpovídající pestrost surovin..

Vysoce kvalitní zdroje bílkovin
Vysoce kvalitní zdroje bílkovin

Proteiny pocházejí z čerstvého masa poražených zvířat..

Bez sóji
Bez sóji

Zříkáme se používání sóje..

Přirozenost dotažená do konce
Přirozenost dotažená do konce

Odmítáme umělá barviva, aroma a konzervační látky, jakož i geneticky upravené suroviny..

Žádné pokusy na zvířatech
Žádné pokusy na zvířatech

Odmítáme pokusy na zvířatech..

Přísné kontroly kvality
Přísné kontroly kvality

Velmi přísné, nezávislé kontroly Vám garantují kvalitu na nejvyšší úrovni..

Konec hledání!

Přinášíme Vám naší vlastní koncepci výživy ALL IN ONE. To znamená, že u Happy Catu jsou VŠECHNY důležité složky výživy obsaženy ve VŠECH* Happy Cat produktech!
S každým produktem Happy Cat Vaše kočka zcela určitě dostává optimálně vyvážené krmivo pro svůj dlouhý a vitální život.  

*S výjimkou produktů Minkas a Duo Menu.Pro naše receptury využíváme biologickou pestrost různých zdrojů živočišných bílkovin - ať už výběrové druhy masa, ryby nebo drůbež.

Výsledkem jsou pak obzvláště vyvážená krmiva, bohatá na velmi kvalitní proteiny a aminokyseliny. Při každodenním podávání krmiva Happy Cat tak zcela přirozenou cestou vyloučíte jednostranný přísun bílkovin.

Kočkám s velmi citlivým trávením poskytujeme ideální stravitelnost prostřednictvím Happy Cat krmiv Supreme Sensitive, např. Sensitive Grainfree Junior, Sensitive Grainfree Seefisch, nebo Sensitive Ente a Sensitive Land-Geflügel, které obsahují jen lehce stravitelné zdroje proteinů.

 

Všestranné zdroje bílkovin
Pestrost zdrojů živočišných bílkovin

Vysoce kvalitní proteiny.

 

Základem zdravé výživy koček není pouze čerstvé maso. Pro optimální a druhu odpovídající podporu látkové výměny jsou nenahraditelné přírodní produkty, které mají zdraví prospěšné vlastnosti. Happy Cat Natural Life Concept® je kombinací takových přísad. Díky němu bude Vaše kočka zásobena vším, z čeho její organizmus celkově profituje – od pevného imunitního systému až po zdravou kůži.

Stejně jako u lidí, tak i u koček závisí jejich zdraví, radost ze života a dobrý stav ve velké míře na potravě, kterou denně přijímají. Pro vyváženou a zdravou výživu Vašich koček doporučujeme vysoce kvalitní suchá kompletní krmiva.

Suchá krmiva jsou zdravější, efektivnější a levnější! Nejdůležitější fakta, která mluví ve prospěch suchých krmiv:

Pestrost receptur

Jedno, zda je kočka mladá či stará, štíhlá nebo zavalitá, aktivní sportovkyně nebo líný pohodář, obří nebo trpasličí, "všežravec nebo velmi citlivý jedlík. Suchá granulovaná krmiva nabízí velmi pestrou paletu všemožných receptur. A díky tomu se může výživa napasovat na individuální požadavky každé kočky.

Zubní péče

Suché krmivo má velký význam pro zubní péči a posilování chrupu. Chroupání křupavých granulí brání tvorbě zubního kamene a tím také zápachu z úst. Krmení převážně levnými vlhkými krmivy často s sebou přináší silný pach těla a zápach z úst.

Deklarace zdroje bílkovin

U vysoce kvalitních suchých krmiv bývá zdroj bílkovin deklarován jednoznačně. Jinak je tomu u masových konzerv, protože i u vysoce kvalitních produktů stojí ve složení pouze "maso a vedlejší živočišné produkty".

 

Vyhledávání