Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

 

 

01. 06. 2020

SUPREME a SENSITIVE + ŠUSTÍCÍ TUNEL ZDARMA

Vážení zákazníci,

v červnu je tu pro Vás nová produktová akce Happy Cat:
akční set krmiv SUPREME a SENSITIVE + ŠUSTÍCÍ TUNEL ZDARMA.
V rámci této akce k akčnímu setu 3 x 4 kg stejného krmiva Supreme nebo Sensitive dostanete hračku Happy Cat Šustící tunel zdarma.
Tato akce se vztahuje pouze na „Adult“ krmiva pro dospělé kočky, nevztahuje se na krmiva Kitten a Junior a na krmivo Niere Schonkost Renal a také na krmiva řady Minkas.
Počet Vámi objednaných akčních setů není omezen. Ke každému objednanému setu Vám bude jeden tunel automaticky přibalen.

Akce začíná 1. 6. 2020 a platí pouze do vyskladnění zásob akčních krmiv nebo reklamních předmětů, nejpozději do 30. 6. 2020.
Tato akce platí pro všechny zákazníky Happy Shop-u.

Akce je kusově omezena a může být ukončena bez předchozího oznámení o jejím ukončení.

 

více

Aktuální zvláštní nabídky Happy Cat

Zde najdete odkazy na aktuální produktové zvláštní nabídky Happy Cat - např. akční balení s kilogramy navíc, nebo také na aktuální dárkové nabídky Happy Cat – např. reklamní předměty zdarma. Podrobnosti o zvláštních nabídkách, podmínky a dobu jejich trvání najdete podrobněji v našem HAPPY SHOP-u.

Upozornění:
Jednotlivé akce nelze sčítat. Pokud v HAPPY SHOP-u současně probíhá víc dárkových akcí, které jsou podmíněny dosažením stanovené výše celkové částky Vaší objednávky (např. taška zdarma, miska zdarma, čepice zdarma, podsedák zdarma, ... atd.) je možné využít pouze jednu akci (např. taška zdarma). Svou volbu, který dárek si přejete přibalit ke zboží, zapište do poznámky při tvorbě své objednávky.

Vyhledávání