Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

EUROBEN, s.r.o. - atraktivní partner všech chovatelů

EUROBEN, s.r.o. je zkušená obchodní firma s již téměř 20-ti letou tradicí a zkušenostmi, propagující zdravou moderní výživu zvířat a prosazující poctivou špičkovou bavorskou kvalitu krmiv. Na podporu všech aktivních registrovaných chovatelů čistokrevných koček (FIFe i Non-FIFe) přinášíme náš vlastní atraktivní a výhodný chovatelský program. Naše společnost je připravena splnit chovatelům i ta nejnáročnější přání v oblasti moderní výživy zvířat.

V popředí našeho zájmu je optimální zdraví, životní pohoda, bezproblémová reprodukce a dlouhověkost chovných zvířat. Proto, nad rámec běžných obchodních aktivit, poskytujeme našim chovatelům také kvalifikované veterinární dietetické poradenství.

Náš chovatelský program je určen:

  • majitelům chovných koček
  • majitelům krycích kocourů
  • chovatelským klubům, spolkům, sdružením

 

U nás registrovaným chovatelům nabízíme:

Cenové zvýhodnění chovatelů

Registrovaní chovatelé nakupují u nás a u našich vybraných velkoobchodních partnerů za zvýhodněné chovatelské ceny. Naši významní zákazníci navíc mohou čerpat výhod individuálně dohodnutých množstevních slev. Špičková bavorská krmiva HAPPY CAT® jsou proto cenově dostupná všem chovatelům. I Vám, kteří svůj chov koček neprovozujete na profesionální komerční bázi, ale jen z lásky ke kočkám.

Na českém a slovenském trhu tak v segmentu nejvyšší kvality krmiv nabízíme velmi zajímavý poměr kvalita : cena : užitná hodnota.

Chovatelské startovací balíčky

Naši "HAPPY“ chovatelé dostávají od nás ke každému odchovanému kotěti, které odchází ke svému novému majiteli, atraktivní startovací chovatelský balíček. Balíček obsahuje malé balení krmiva HAPPY CAT SUPREME JUNIOR, na které je kotě navyklé v době odběru a vzorky krmiv ADULT, která jsou vhodná pro kočku v dospělosti. Dále odměrku, hračku a informační materiály o zdravé výživě koček.

Cenové zvýhodnění nových majitelů koťat

Všichni noví majitelé koťat, kteří si pořídili kotě z chovatelské stanice u nás zaregistrované, můžou u nás po celou dobu odchovu koťat až do jejich dospělosti nakupovat za zvýhodněné chovatelské ceny. Podporujeme tím záměr každého chovatele, aby byla kotěti i nadále poskytována pouze vysoce kvalitní výživa tak, aby se naplno mohly rozvinout genetické vlohy zděděné po kvalitních rodičích a aby z kotěte vyrostl standardní představitel plemene, který se v dospělosti může zapojit do chovu.

Veterinární poradenství zdarma

Našim "HAPPY“ chovatelským stanicím a významným zákazníkům poskytujeme také bezplatné veterinární poradenství v oblasti zdravé výživy koček a veterinární dietetiky. Vaše dotazy z on-line poradny Vám zodpoví veterinární lékař HAPPY CAT servisního týmu.

Chovatelské poradenství zdarma

Jste-li začátečník, nebo již zkušený chovatel, Happy Cat servisní tým Vám nabízí také své bohaté chovatelské zkušenosti. Neváhejte se nás zeptat.

Kompletní sortiment originálních krmiv

Nabízíme Vám kompletní sortiment špičkových bavorských krmiv HAPPY CAT®. Nejedná se přitom o o žádné produkty určené na trh Východní Evropy a ani o žádné „pochybné“ speciální chovatelské balení za podezřele nízké ceny. My Vám dodáme vždy poctivý bavorský ORIGINÁL v originálním balení. A vždy s českým textem na obalu nebo s etiketou, kterou poctivě lepíme na každý obal (pokud obal neobsahuje český text). Od nás dostanete stejný originál, jaký mají k dispozici všichni ostatní chovatelé v celé Evropě. Na nás se můžete spolehnout! My si s Vaší důvěrou nezahráváme. Kvalitní výživu Vašich koček bereme opravdu vážně! Krmte s důvěrou!

Vždy čerstvá krmiva přímo od dovozce

Jsme přímým a výhradním dovozcem krmiv HAPPY DOG®, HAPPY CAT® a EUROBEN® do České republiky a na Slovensko a tak „náš“ chovatel dostává své krmivo vždy čerstvé a přímo z importního skladu, bez dalšího zbytečného meziskladování.

Vlastní rozvoz po celé ČR

Naším standardem jsou dodávky krmiv chovatelům po celém území ČR naší vlastní dopravou v rámci rozvozové trasy, anebo expresním kurýrem. Aktuální obchodní podmínky a informace, od jakých částek neúčtujeme přepravné, najdete na stránkách našeho internetového obchodu - HAPPY SHOP-u.

Expresní zásilky po celé ČR

V případech Vaší náhlé potřeby jsme schopni Vám dodat potřebné krmivo expresně kurýrem do 48 hodin* od potvrzení Vaší objednávky.
(* Zásilky neexpedujeme v sobotu a v neděli. Viz Obchodní podmínky našeho HAPPY SHOP-u.

Pohodlný nákup na internetu

Naše společnost provozuje vlastní internetový obchod HAPPY SHOP na samostatných webových stránkách. V něm můžou registrovaní chovatelé, koncoví zákazníci, ale i obchodníci nakupovat v pohodlí svého domova anebo pracoviště. Každý měsíc zde pro zákazníky přinášíme zajímavé produktové a dárkové akce, které se určitě vyplatí sledovat a také využívat!

 

Vyhledávání